Dilan Çıtak, önce konuşacağım dedi sonra sessizliğe büründü

İbrahim Tatlıses’in (72, Levent Dörter ile düğününde nikâh şahitliğini yaptığı kızını sosyal medya hesabından takipten çıkardığı ve birlikte yer aldıkları fotoğrafları sildiği iddialarının ardından Dilan Çıtak’tan olay yaratan bir paylaşım gelmişti.

DÜNYA BİR ŞİDDET YANLISINI SEVMEYE DEVAM EDEBİLİR”

Dilan Çıtak, “Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım” açıklamasıyla herkesi şoke etmişti.

“HİÇ BÖYLE BİR ŞEYE GEREK YOK”

İbrahim Tatlıses’in 23 yıl sonra kabul ettiği kızı, eşi Levent Dörter ile Bodrum’da bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Dilan Çıtak, basın mensuplarının konuyla ilgili soruları üzerine, “Ya hiç böyle bir şeye gerek yok, hiç konuşacak bir durum da yok” diyerek şaşırttı.

SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜ

Kamil Sümer’in haberine göre, gergin tavırlarıyla dikkat çeken Dilan Çıtak Tatlıses’in “Babanız İbrahim Tatlıses’ten mi şiddet gördünüz? ‘Kız çocukları için susmayacağım’ dediniz. Cevap verecek misiniz?” sorularına sessiz kalması şaşkınlık yarattı.

Israrlı sorular karşısında kendisini görüntüleyen gazetecilere sitem ederek aracına binmeyi tercih eden 34 yaşındaki şarkıcı, “Konuşulacak bir şey yok” diyerek oradan ayrıldı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x